Bazar - Zahraničí

< novější   1 2 3  
Rotopedy, 1.4.2020
Prodám: NPG AIR BIKE
NOVINKA Cvičení Bike NPG AIR BIKE - nafukovací kolo za skvělou cenu! Cena je čistá cena. Speciální konstrukce zařízení zapojuje celé tělo pro trénink - šlapáme nohama a řídítky řídíme rukama. Díky této konstrukci je možné získat velké energetické výdaje (až 50 kcal / min), díky čemuž je toto ... NPG AIR BIKE
Činky, kotouče, 31.3.2020
Prodám: BUMPERY Černé gumové plnění NPG.
ahoj Nabízíme BUMPERY Černou gumovou náplň NPG. Hmotnost 50 mm - černá (od 5 kg do 25 kg) 12 měsíční záruka Cena za kilogram 66,50 CZK Cena je čistá cena. Fitness Club 24 je jednou z největších a také nejzkušenějších společností v Polsku zabývající se komplexním vybavením pro f... BUMPERY Černé gumové plnění NPG.
Běžecké pásy, steppery, 31.3.2020
Prodám: běžecké trenažéry LIFE FITNESS 95T Discover SE.
ahoj Nabízíme použité běžecké trenažéry LIFE FITNESS 95T Discover SE. - postaven pro pohodlí a snadné použití - max. až 23 km / ha stoupá na 15%, takže uživatel může běžet do kopce - snadné a intuitivní ovládání 19 "dotykový LCD displej - 4 motor na střídavý proud HP s MagnaDrive ™ ... běžecké trenažéry LIFE FITNESS 95T Discover SE.
Běžecké pásy, steppery, 31.3.2020
Prodám: Trenažéry Life Fitness 95T Discover SE- regenerovat!!
Dobrý den. Nabízíme plně regenerované běžecké trenažéry Life Fitness 95T Discover SE. Life Fitness je společnost, která již 45 let vyvíjí a dodává výrobky z fitness průmyslu do celého světa. - postaven pro pohodlí a snadné použití - max. až 23 km / ha stoupá na 15%, takže uživatel může b... Trenažéry Life Fitness 95T Discover SE- regenerovat!!
Rotopedy, 31.3.2020
Prodám: TechnoGym New Bike 700 LED.
ahoj Nabízíme ojetá kola TechnoGym New Bike 700 LED. TechnoGym je světovým lídrem na trhu fitness vybavení. Při výrobě svých strojů zdůrazňuje pohodlí a snadné použití. Jízdní kola jsou navržena a vyrobena z materiálů a součástí, které zaručují spolehlivý provoz po mnoho let v klubových pod... TechnoGym New Bike 700 LED.
Eliptické trenažery, 31.3.2020
Prodám: Trenažér TechnoGym Excite Vario 700 Použité:
Eliptický trenažér TechnoGym Excite Vario 700 Použité: TechnoGym je světovým lídrem na trhu fitness vybavení. Při výrobě svých strojů zdůrazňuje pohodlí a snadné použití. Profesionální stroj, který se perfektně hodí do každého fitness klubu, tělocvičny a domácího použití. - velký a čitelný ... Trenažér TechnoGym Excite Vario 700 Použité:
Eliptické trenažery, 31.3.2020
Prodám: Crossové trenažéry TechnoGym Vario New Exite 500.
ahoj Nabízíme použité crossové trenažéry TechnoGym Vario New Exite 500. TechnoGym je světovým lídrem na trhu fitness vybavení. Při výrobě svých strojů zdůrazňuje pohodlí a snadné použití. Eliptický trenažér Vario New Exite je skvělým zařízením pro trénink celého těla, je profesionální stro... Crossové trenažéry TechnoGym Vario New Exite 500.
Eliptické trenažery, 31.3.2020
Prodám: Crossové trenažéry TechnoGym Synchro New Exite 500.
ahoj Nabízíme použité crossové trenažéry TechnoGym Synchro New Exite 500. TechnoGym je světovým lídrem na trhu fitness vybavení. Při výrobě svých strojů zdůrazňuje pohodlí a snadné použití. Eliptický trenažér má školicí programy, měření pulsu, přehledný a snadno použitelný ovládací panel.... Crossové trenažéry TechnoGym Synchro New Exite 500.
Rotopedy, 31.3.2020
Prodám: Trenažéry LIFE FITNESS 95T Engage LCD.
ahoj Nabízíme použité běžecké trenažéry LIFE FITNESS 95T Engage LCD. - postaven pro pohodlí a snadné použití - max. až 23 km / ha stoupá na 15%, takže uživatel může běžet do kopce - snadné a intuitivní ovládání -ergonomické kliky a protiskluzové boční kolejnice - čitelná konzole zobrazu... Trenažéry LIFE FITNESS 95T Engage LCD.
Dobrý den. Nabízíme běžecké trenažéry Matrix T7xe s funkcí Virtual Active LCD: - postaven pro pohodlí a snadné použití - max. až 24 km / ha stoupá na 15%, aby uživatel mohl běžet do kopce - snadné a intuitivní ovládání - má integrovaný třístupňový ventilátor - 5 řídicího motoru HP AC Dyn... Trenažéry Matrix T7xe s funkcí Virtual Active LCD
Rotopedy, 31.3.2020
Prodám: TECHNOGYM SPINNING BIKE
Dobrý den. Nabízíme točí kolo TECHNOGYM SPINNING BIKE TECHNOGYM točí kolo Klubové kolo - spolehlivé doma - pohonný systém: řetěz - hliníkový rám - multifunkční pedály s SPD - seřízení sedadla: vertikální / horizontální / přední / zadní - seřízení rukojeti: vertikální ... TECHNOGYM SPINNING BIKE
Dobrý den. Nabízíme spinningové kolo renomované americké značky PRECOR model SPINNER CHRONO. - patentovaný systém magnetického odporu - pohonný systém: Kevlarový pás - hliníkový rám - multifunkční pedály s SPD - seřízení sedadla: vertikální / horizontální / přední / zadní - seřízení ruko... PRECOR Spinner Chrono Power- PERFEKTNÍ PODMÍNKA!!!
< novější   1 2 3