Bazar - Eliptické trenažery • Zahraničí

< novější   1 2  
Eliptické trenažery, 10.4.2020
Prodám: TECHNOGYM Crossover 700 SP eliptické trenažéry.
ahoj Nabízíme použité TECHNOGYM Crossover 700 SP eliptické trenažéry. -profesionální eliptický stroj dokonale vhodný pro jakýkoli fitness klub, tělocvičnu a také pro domácí použití - velký a čitelný displej - pulzní měřicí systém umístěný v držadlech - pohodlná poloha - výběr jazyka - ... TECHNOGYM Crossover 700 SP eliptické trenažéry.
Eliptické trenažery, 8.4.2020
Prodám: eliptické trenažéry MATRIX model E5x.
Nabízíme použité eliptické trenažéry MATRIX model E5x. Prezentované zařízení je používáno ve stavu C&W, tj. Důkladně zkontrolováno, vyčištěno a 100% funkční. Může mít stopy použití. Nemá žádnou záruku .. Cena je čistá cena. UPOZORNĚNÍ! Ilustrační obrázek! specifikace: - profesion... eliptické trenažéry MATRIX model E5x.
Eliptické trenažery, 8.4.2020
Prodám: regenerované eliptické trenažéry PRECOR EFX 835 P30.
ahoj Nabízíme regenerované eliptické trenažéry PRECOR EFX 835 P30. -profesionální eliptický stroj dokonale vhodný pro jakýkoli fitness klub, tělocvičnu a také pro domácí použití - velký a čitelný displej - systém měření pulsu - není potřeba žádná externí energie - má 20 úrovní odporu -... regenerované eliptické trenažéry PRECOR EFX 835 P30.
Eliptické trenažery, 8.4.2020
Prodám: Použitý eliptický trenažér PRECOR EFX 835 P30
ahoj Nabízíme použité eliptické trenažéry PRECOR EFX 835 P30. -profesionální eliptický stroj dokonale vhodný pro jakýkoli fitness klub, tělocvičnu a také pro domácí použití - velký a čitelný displej - systém měření pulsu - není potřeba žádná externí energie - má 20 úrovní odporu - stab... Použitý eliptický trenažér PRECOR EFX 835 P30
Eliptické trenažery, 7.4.2020
Prodám: PRECOR AMT 885 P80 LCD eliptické trenažéry.
ahoj Nabízíme použité PRECOR AMT 885 P80 LCD eliptické trenažéry. Trenér se přizpůsobí individuálnímu pohybu uživatele a umožňuje vám cvičit v jakékoli velikosti. -profesionální eliptický stroj dokonale vhodný pro jakýkoli fitness klub, tělocvičnu a také pro domácí použití - velký a čit... PRECOR AMT 885 P80 LCD eliptické trenažéry.
Eliptické trenažery, 7.4.2020
Prodám: Eliptické trenažéry TechnoGym Synchro New Exite 500
ahoj Nabízíme použité eliptické trenažéry TechnoGym Synchro New Exite 500. TechnoGym je světovým lídrem na trhu fitness vybavení. Při výrobě svých strojů zdůrazňuje pohodlí a snadné použití. Eliptický crossový trenažér Synchro New Exite 500 je profesionální stroj dokonale vhodný pro jakýkol... Eliptické trenažéry TechnoGym Synchro New Exite 500
Eliptické trenažery, 6.4.2020
Prodám: Crossový trenažéry Life Fitness 95X Discover SE:
Dobrý den. Nabízíme crossové trenažéry Life Fitness 95X Discover SE: -profesionální eliptický stroj vhodný pro jakýkoli fitness klub, tělocvičnu, stejně jako pro domácí použití - velký a čitelný 16 &amp;quot;LCD displej - vestavěná funkce měření srdeční frekvence - USB konektor - k... Crossový trenažéry Life Fitness 95X Discover SE:
Eliptické trenažery, 6.4.2020
Prodám: Eliptický crossový trenažér Life Fitness 95X Discover SE
Dobrý den. Nabízíme plně regenerované Life Fitness 95X Discover SE LCD eliptické trenažéry: -profesionální eliptický stroj vhodný pro jakýkoli fitness klub, tělocvičnu, stejně jako pro domácí použití - velký a čitelný 16 "LCD displej - vestavěná funkce měření srdeční frekvence - US... Eliptický crossový trenažér Life Fitness 95X Discover SE
Eliptické trenažery, 6.4.2020
Prodám: Crossový trenažér LIFE FITNESS 95Xi - použitý
VÝPRODEJ MEGA !!! Nabízíme použité eliptické trenažéry LIFE FITNESS model 95Xi. Prezentované zařízení je používáno ve stavu C&amp;amp;W, tj. Důkladně zkontrolováno, vyčištěno a 100% funkční. Může mít stopy použití. Neexistuje žádná záruka. Cena je čistá cena. UPOZORNĚNÍ! Ilustrační ... Crossový trenažér LIFE FITNESS 95Xi - použitý
Eliptické trenažery, 6.4.2020
Prodám: Ojeté eliptické trenažéry STAR TRAC model E-CT.
ahoj Nabízíme použité eliptické trenažéry STAR TRAC model E-CT. Star-Trac je americká značka s více než 30 lety zkušeností s výrobou profesionálního fitness vybavení. Tento výrobce je lídrem na trhu, průkopníkem mnoha inovativních řešení, která revoluci na trhu. Nejvyšší kvalita výkonu, pok... Ojeté eliptické trenažéry STAR TRAC model E-CT.
Eliptické trenažery, 31.3.2020
Prodám: Trenažér TechnoGym Excite Vario 700 Použité:
Eliptický trenažér TechnoGym Excite Vario 700 Použité: TechnoGym je světovým lídrem na trhu fitness vybavení. Při výrobě svých strojů zdůrazňuje pohodlí a snadné použití. Profesionální stroj, který se perfektně hodí do každého fitness klubu, tělocvičny a domácího použití. - velký a čitelný ... Trenažér TechnoGym Excite Vario 700 Použité:
Eliptické trenažery, 31.3.2020
Prodám: Crossové trenažéry TechnoGym Vario New Exite 500.
ahoj Nabízíme použité crossové trenažéry TechnoGym Vario New Exite 500. TechnoGym je světovým lídrem na trhu fitness vybavení. Při výrobě svých strojů zdůrazňuje pohodlí a snadné použití. Eliptický trenažér Vario New Exite je skvělým zařízením pro trénink celého těla, je profesionální stro... Crossové trenažéry TechnoGym Vario New Exite 500.
< novější   1 2