Fitness Bazar

Nákup a prodej posilovacích strojů, trenažerů, rotopedů a činek. V bazaru také najdete fitness vybavení pro gymnastiku, pilates, jógu, ale i vše pro bojové sporty a box. Inzerce na fitness bazaru je zdarma.

  ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...  
Posilovací stroje, 6.7.2020
Prodám: Half rack Exclusiv (profi)
Half Rack Exclusiv je profesionální silová klec v exkluzivním provedení. Dodávka obsahuje klec, čtyři kusy háků na odložení osy, dva kusy pojistných tyčí z nerezu a sadu nerezových hrazd (2x lomenná + 4x paralelní). Tento produkt je určen pro použití ve všech typech provozů včetně komerčních. Kon... Half rack  Exclusiv (profi)
Posilovací stroje, 6.7.2020
Prodám: Half rack (profi)
Half Rack posilovací klec slouží k bezpečnému tréninku s dlouhou osou. Konstrukce umožňuje provádění všech běžných cviků s obouruční činkou. Konstrukce obsahuje 33 výškových pozic pro odložení činky po 5cm. Sada obsahuje: 1 x klec ; 2 x hák ; 2 x pojistná tyč ; 1 x rovná hrazda Doplňko... Half rack (profi)
Posilovací stroje, 6.7.2020
Prodám: Univerzální posilovací stojan s hrazdou (profi)
Univerzální posilovací stojan klasické svařované konstrukce v provedení s hrazdou která zároveň tvoří druhou spojnici, čím zvyšuje tuhost celé sestavy. Konstrukce je vyrobena z profilu 60x60x3. Sestava obsahuje stojan s hrazdou, dva kusy háků a dva kusy nerezových odkládacích (zátěžových) trnů v ... Univerzální posilovací stojan s hrazdou (profi)
Posilovací stroje, 6.7.2020
Prodám: Univerzální posilovací stojan (profi)
Univerzální posilovací stojan s nosností 300kg je použitelný pro všechny běžné cviky s dlouhou osou od Bench Pressu až po dřepy a pod. Posilovací konstrukce je vysoká 180cm a obsahuje 22výškových pozic po 5cm pro maximální využití. Posilovací stojan je vyroben z profilu 60x60x3 a je určen pro vše... Univerzální posilovací stojan (profi)
Posilovací stroje, 6.7.2020
Prodám: Univerzální posilovací stojany samostatné (profi)
Univerzální posilovací stojany s nosností 300kg jsou použitelné pro všechny běžné cviky s dlouhou osou od Bench Pressu až po dřepy a pod. Posilovací konstrukce jsou vysoké 177cm a obsahují 22 výškových pozic po 5cm pro maximální využití. Posilovací stojany jsou vyrobeny z profilu 60x60x3 a jsou u... Univerzální posilovací stojany samostatné (profi)
Posilovací stroje, 6.7.2020
Prodám: Žebřina nerezová (profi)
Profesionální nerezová žebřina s hrazdou masivní konstrukce. Rám je vyroben z profilu 80x40x3. Příčky i hrazda jsou vyrobeny z nerezových trubek. Hrazda je na úchopových plochách upravena zdrsněním pro kvalitní a jistý úchop. Konstrukce je určena pro profesionální využití. Ke konstrukci lze doobj... Žebřina nerezová (profi)
Posilovací lavice, 6.7.2020
Prodám: Power Tower (profi)
Power Tower - profesionální posilovací věž masivní konstrukce. Věž obsahuje hrazdu, bradla a přednožování. Madla jsou vyrobeny z nerezi a opatřeny rádlováním pro jistý úchop. Konstrukce je svařena z profilu 100x60x3, díky čemuž je jeí hmotnost cca 90kg a není nutné ji šroubovat do země. D... Power Tower (profi)
Posilovací lavice, 6.7.2020
Prodám: Bradla s přednožováním (profi)
Profesionální posilovací konstrukce určená pro posilování s vlastní váhou. Konstrukce je svařena z profilu 100x60x3. Rádlované nerezové úchopy o průměru 40mm s jemnou rybinou zajišťují precizní a jistý úchop i při použití dodatečné zátěže. Délka: Šířka: Výška: Váha: Nosnost: Barva konstru... Bradla s přednožováním (profi)
Posilovací stroje, 6.7.2020
Prodám: Leg press / hack squat 45° (profi)
Profesionální posilovací stroj s kotoučovou zátěží určený k procvičení dolních končetin. Stroj lze použít jako legpress nebo hack squat. Pojezdový systém na lineárních ložiskách (vodící tyče nerez) Doprava + montáž 2000,- Délka:240cm Šířka:80cm (v místě nakládacích trnů 120cm) Výška:... Leg press / hack squat 45° (profi)
Posilovací stroje, 6.7.2020
Prodám: V-squat (profi)
Profesionální posilovací stroj na procvičení dolní poloviny těla (dřep, čelní dřep, výpony, hýždě a extenze). Nakládací trny + trny zásobníku na kotouče jsou z nerezi. Všechny páky stroje jsou uloženy na masivních průmyslových ložiskách. Tento stroj umožnuje bezchybné, izolované a hlavně bezpečné... V-squat (profi)
Posilovací stroje, 6.7.2020
Prodám: Squat Calf machine (dřepy ; lýtka) profi
Posilovací stroj Squat Calf robustní konstrukce, určený k procvičení dolní poloviny těla (dřepy; lýtka). Rám stroje je vyroben z profilu 100x60x3 a je zdvojený, což zajišťuje opravdu vysokou tuhost konstrukce. Kyvné rameno je uloženo na masivních ložiskách pro hladký chod a dlouhou životnost. Prů... Squat Calf machine (dřepy ; lýtka) profi
Posilovací stroje, 6.7.2020
Prodám: Výpony na lýtka v sedě (profi)
Profesionální posilovací stroj na lýtka, určený pro použití s kotoučovou zátěží. Stroj je nastavitelný pro různé výšky cvičenců. Všechny pohyblivé součásti jsou uloženy na kuličkových ložiskách. Posuvné části jsou vyrobeny z nerezu a jsou zajištěny odpruženým čepem a aretační maticí. Průměr nerez... Výpony na lýtka v sedě (profi)
  ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...