Bazar - Posilovací lavice

< novější   1 2 3 4 5 ...  
Posilovací lavice, 6.7.2020
Prodám: Power Tower (profi)
Power Tower - profesionální posilovací věž masivní konstrukce. Věž obsahuje hrazdu, bradla a přednožování. Madla jsou vyrobeny z nerezi a opatřeny rádlováním pro jistý úchop. Konstrukce je svařena z profilu 100x60x3, díky čemuž je jeí hmotnost cca 90kg a není nutné ji šroubovat do země. D... Power Tower (profi)
Posilovací lavice, 6.7.2020
Prodám: Bradla s přednožováním (profi)
Profesionální posilovací konstrukce určená pro posilování s vlastní váhou. Konstrukce je svařena z profilu 100x60x3. Rádlované nerezové úchopy o průměru 40mm s jemnou rybinou zajišťují precizní a jistý úchop i při použití dodatečné zátěže. Délka: Šířka: Výška: Váha: Nosnost: Barva konstru... Bradla s přednožováním (profi)
Posilovací lavice, 6.7.2020
Prodám: Lavice na Sissy dřepy (profi)
Profesionální posilovací lavice masivní konstrukce, vhodná pro izolované procvičení kvadricepsů. Opěra lýtek stavitelná výškově, opěra holeně podélně. Posuvné části jsou vyrobeny z nerezu a jsou zajštěny odpruženým čepem a aretační maticí. Volitelné doplňky: Manipulační systém / 500,- ... Lavice na Sissy dřepy (profi)
Posilovací lavice, 6.7.2020
Prodám: Hyperextenze nastavitelná (profi)
Profesionální Hyperextenzní posilovací lavice s nastavitelným náklonem. Rám konstrukce je vyroben z profilu 60x60X3. Naklápěcí rameno je uloženo v masivních kuličkových ložiskách. Posuvy jsou provedeny v nerezu a taktéž zajištovací čepy jsou nerezové. Lavice je určena pro všechny typy provozů vče... Hyperextenze nastavitelná (profi)
Posilovací lavice, 6.7.2020
Prodám: Hyperextenze 45° (profi)
Profesionální hyperextenzní šikmá lavice s pevným sklonem 45°. Posuvné části jsou vyrobeny z nerezu a jsou aretovány pružinovým čepem. Nastavitelná opěra stehen umožňuje použití cvičencem od 150cm do 200cm. Lavice je vhodná pro komerční využití. Délka: 155cm Šířka: 70cm Výška: Váha: 4... Hyperextenze 45° (profi)
Posilovací lavice, 6.7.2020
Prodám: Biceps v sedě s kotoučovou zátěží (profi)
Profesionální pákový posilovací stroj pro izolované procvičení bicepsových svalů. Kyvné rameno je uloženo v masivních ložiskách a to obě osy otáčení. Úchopové plochy jsou z nerezi a opatřeny jemným strojovým rádlováním pro kvalitní úchop. Rám stroje je svařen z profilu 100x60x3. Průměr nerezového... Biceps v sedě s kotoučovou zátěží (profi)
Posilovací lavice, 6.7.2020
Prodám: Scottova lavice nastavitelná (profi)
Profesionální posilovací lavice určená pro izolované procvičení bicepsových svalů. Jedná se o exkluzivní lavici s kompletně nastavitelnými parametry. Bicepsový pult je nastavitelný v pěti pozicích. Masivní nerezové háky jsou nastavitelné po 50mm a jsou aretovány nerezovými odpruženými čepy. Lavic... Scottova lavice nastavitelná (profi)
Posilovací lavice, 6.7.2020
Prodám: Scottova lavice (profi)
Profesionální Scottova lavice určená pro izolované procvičení bicepsových svalů. Masivní konstrukce umožňuje využití ve všech typech provozů. Posuvné části jsou vyrobeny z nerezu. Výškové nastavení sedáku je zajištěno pružinovým čepem a aretační maticí. Volitelné doplňky: Manipulační s... Scottova lavice (profi)
Posilovací lavice, 6.7.2020
Prodám: Lavice na břicho nastavitelná
Nastavitelná posilovací lavice na břišní svaly. Posuvné části jsou vyrobeny z nerezu a jsou zajištěny odpruženým čepem a pojistnou maticí. Profesionální lavice určená pro všechny typy provozů. Volitelné doplňky: Manipulační systém / 500,- Délka: 150cm Šířka: 60cm Výška: 125cm... Lavice na břicho nastavitelná
Posilovací lavice, 6.7.2020
Prodám: Šikmá lavice nastavitelná II
Šikmá posilovací lavice s nastavitelným sklonem. Lavice je určená pro procvičení břišních svalů a šikmé tlaky s jednoručními činkami, případně dlouhou osou. Lavice je vybavena nastavitelnými opěrnými válci. Posvné části jsou vyrobeny z nerezu a zajištěny odpruženým čepem a pojistnou maticí. Naklá... Šikmá lavice nastavitelná II
Posilovací lavice, 6.7.2020
Prodám: Šikmá lavice nastavitelná I
Šikmá posilovací lavice s nastavitelným sklonem. Lavice je určená pro procvičení břišních svalů a šikmé tlaky s jednoručními činkami, případně dlouhou osou. Lavice je vybavena nastavitelnými opěrnými válci. Posvné části jsou vyrobeny z nerezu a zajištěny odpruženým čepem a pojistnou maticí. Naklá... Šikmá lavice nastavitelná I
Posilovací lavice, 6.7.2020
Prodám: Lavice na tlaky nastavitelná 0-30° (Bench Press)
Profesionální Bench Press lavice nastavitelná v rozsahu 0° až -30°. Lavice má adaptér na nohy nastavitelný ve dvou osách (na délku i na výšku). Všechny posuvy včetně výškově nastavitelných háků na odložení činky jsou z nerezi a jsou jištěny odpruženými čepy a aretačními maticemi. Adaptér na nohy ... Lavice na tlaky nastavitelná 0-30° (Bench Press)
< novější   1 2 3 4 5 ...