Prodám Ergometer Kettler Satura E EXT

6.4.2019

Programovatelný trenažér KETTLER SATURA E EXT byl u nás opečovávám, ale vzhledem k stěhování nebyl a nebude využit. Trenažer je jak nový.
Řada SATURA získala ocenění PLUS X AWARD. A právě nové designové zpracování spolu s celou řadou technických vylepšení nabízí i novou výzvu pro vaše další výkonnostní cíle. Crossový trénink umožňuje v důsledku eliptického nebo klouzavého pohybu nášlapných ploch velmi účinné a komplexní posilování srdečního oběhu a všech svalových skupin bez zvýšeného zatěžování kloubů.
Základem je naprosto tichý elektromagnetický indukční systém, který s mimořádně vysokou přesností zátěže reguluje výkon od 25 do 400 W. Indukční systém přesně nastavuje zátěž pro řízení přednastavené tepové frekvence, a je tak nejen nejbezpečnějším, ale zároveň i nejúčinnějším cardio tréninkem.
Patentovaný klouzavý mechanismus EXTENDED MOTION udává směr ve vývoji crossových trenažérů. Tento nový způsob klouzavého kroku přináší mnohem kvalitnější ergonomii pohybu při crossovém tréninku. Umožňuje obzvlášť dlouhý a plochý krok ve vzdálenosti 48 cm.
Precizní mechanika, robustní a stabilní rám s nosností 150 kg a průmyslová ložiska SKF s dostatečně dimenzovaným setrvačníkem, to vše zaručuje velmi plynulý pohyb i při maximální nastavené zátěži. Elegantní systém ovládání během tréninku vám zajišťují elektronicky nastavitelné klávesy a programovatelný, modře podsvícený 1/4-VGA LCD displej SIEMENS se 48 programy.
Pořizovací cena trenažeru byla 42 500,-

Cena: 19990,- Kč | Praha | Eliptické trenažery |  | tel. 608347322 | editovat
Ergometer Kettler Satura E EXT
Ergometer Kettler Satura E EXT
Ergometer Kettler Satura E EXT